bluzka na spotkanie
Bluzki damskie

Bluzka na spotkanie – jaką wybrać?

Wybór odpowiedniej bluzki na spotkanie potrafi zaprzątać paniom głowę przez kilka dni. Odpowiednia stylizacja i kreacja jest bardzo ważna. Może mieć istotny wpływ na przebieg spotkania i wywołane wrażenie, bez względu na fakt czy będzie ono miało charakter całkowicie towarzyski i osobisty, czy też może to być wieczorowe spotkanie z ludźmi z pracy lub kontrahentami i będzie ono miało bardziej oficjalny przebieg. Bluzki wieczorowe mogą różnić się wieloma aspektami, które determinują zasadność ich wyboru. Najważniejszy jest sposób ich łączenia z pozostałymi częściami garderoby. Sprawdźmy, jakie warianty warto rozważyć i kiedy poszczególne ciuchy spełnią swoją rolę.

Bluzka na spotkanie z cekinami

Bluzka z cekinami
Bluzka na spotkanie z cekinami

Jednym z bardziej popularnych sposobów na uzyskanie atrakcyjnej stylizacji są bluzki z cekinami. Cekin to ozdoba, która może przybierać rozmaite kształty i formy, ale zdecydowanie najczęściej używane bywają cekiny okrągłe. Są to cienkie blaszki o błyszczącym charakterze, które posiadają małe dziurki, przez które przeciągane są nitki służące do przymocowania ozdób do materiału. Mogą one występować również w przeróżnej kolorystyce.

Wybór bluzki z cekinami musi być dobrze przemyślany. Mogą one bowiem stanowić wspaniałą kreację, która zachwyca atrakcyjnością i podkreśla elegancję kobiety, ale mogą także być wyrazem kiczu i tandety. Jak we wszystkim, ważny jest umiar. Bluzka z cekinami nie może być przesadnie obsadzona tymi małymi ozdobami. Dobry efekt wywoła jedynie uniwersalna zasada złotego środka. Cekiny powinny dodawać bluzce blasku, upiększać ją, a zatem być jej wizualnym dodatkiem, nie zaś główną materią.

Kiedy nosić bluzki z cekinami?

Bluzka z cekinami, stonowana i nieprzesadzona idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezy towarzyskie, ale także na spotkania bardziej oficjalne. Musi być jednak dobrze skomponowana z pozostałymi częściami garderoby. Przy wyborze stylizacji, której bazę ma stanowić bluzka z cekinami, należy przyswoić i zastosować kilka sprawdzonych zasad dotyczących komponowania stroju zawierającego ozdobę w postaci cekinów. Dzięki temu, nie powinien pojawić się problem nadmiaru wywołującego efekt kiczu, który może co najwyżej wzbudzić śmiech.

Najważniejsza zasada przy wyborze bluzki z cekinami jest nie stosowanie żadnych innych elementów, które byłyby zdobione tymi błyszczącymi drobiazgami. Chodzi o to, by nie nagromadzać cekinów w stylizacji. Sprawdzonym sposobem, szczególnie w przypadku kreacji na spotkanie bardziej oficjalne jest łączenie bluzki zdobionej cekinami z monochromatycznymi kolorami. Idealnie w takich zestawieniach sprawdzi się czerń, biel, odcienie szarego i granatu. Barwy te są bardzo bezpieczne w kontakcie z błyszczącymi dodatkami, będą idealnie się komponować i wywoływać efekt elegancji, nie zaś tandety.

Jeżeli chodzi o wybór samej bluzki, to warto kierować się zasadą wedle, której im mniej cekinów użytych jako dodatków zdobniczych, tym lepszy i bardziej naturalny efekt. Bluzki niemal w całości wypełnione cekinami absolutnie nie sprawdzą się na wykwintną kolację czy spotkanie oficjalne, mają charakter bardziej dyskotekowy. Bluzki z cekinami idealnie łączą się z mniej krzykliwymi spódnicami.

Bluzka z koronką
Bluzka z koronką

Bluzka z koronką

Innym sprawdzonym sposobem wyboru trafionej bluzki na wieczorne spotkanie jest bluzka z koronką. Są one o wiele bardziej uniwersalne, niż te zdobione cekinami. Mogą one stanowić idealną bazę pod niemal każdą stylizację.

Niewątpliwie, największą zaletą bluzki zdobionej koronką jest dualistyczny jej charakter. Łączy ona w sobie bowiem dwa, pozornie sprzeczne i całkowicie odmienne światy i efekty wzrokowe. Koronka kojarzy się nieco ze stylem starodawnym, przez co nadaje kobiecie delikatnej skromności, z drugiej jednak strony, jest to element niezwykle seksowny dzięki grze przezroczystością, który dodaje atrakcyjności kobiecego wyglądu. Dlatego, bluzka z koronką wywołuje niesamowity efekt skromnej elegancji, jednocześnie okraszonej seksapilem, dzięki czemu intryguje. Prowadzisz butik odzieżowy i Twoje klientki często pytają o koronkowe bluzki? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Hurtownia bluzek z koronką Factoryprice.eu jest miejscem, w którym wybierzesz najlepsze modele do swego sklepiku. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Bluzka na spotkanie z koronkami

Najbardziej modne i najchętniej wybierane przez panie są bluzki z koronkami w kolorze czarnym. Nie znaczy to jednak, że jest to jedyna barwa, która sprawdza się z koronkowymi elementami zdobniczymi. Dużym zainteresowaniem cieszą się także bluzki w kolorze szarym, białym, ciemnozielonym. W przypadku białych bluzek koronkowych, idealnie sprawdza się ich połączenie z barwami pastelowymi. Jednym z udanych połączeń jest stosowanie białej koronki z pudrowym różem. Bluzka na spotkanie z koronką w kolorze czarnym to z kolei najbardziej seksowny element garderoby. W świetnym stylu złączy się ona z materiałowymi spodniami, jeansami lub krótką spódniczką. Dobrym posunięciem jest stosowanie odpowiednio dobranej biżuterii, które podkreśli seksapil i doda elegancji.

W przypadku komponowania outfitu na bazie bluzki z koronką również należy stosować zasadę, która sprawdza się w przypadku bluzek z cekinami, która dotyczy stosowania jedynie jednego elementu z koronką, tak, by nie przesadzić. Podobnie, jak w przypadku cekinów, nagromadzenie koronek w stylizacji może wywołać efekt kiczu i tandety, który może świadczyć jedynie o braku stylu.

/home/pawel/seo/wordpress/wp-content/themes/ashe/single.php